Старий порт

Старий порт

Старий порт

Старий порт

Знайомство з Анталією краще починати зі старого міста, який називається Калєїчи. Це один зі збережених історичних районів, в якому можна знайти середньовічні будівлі і цікаві пам’ятки. Анталія завжди була морським містом і місто починав рости навколо порту, який зберігся в Калєїчи у своєму первозданному вигляді. Єдина відмінність в тому, що зараз він заповнений сучасними яхтами та судами, а не стародавніми вітрильниками і галерами.

Старий порт Калєїчи зберігся, завдяки значним оборонним спорудам. Товсті стіни з 80 вежами і стоять на берегах гармати досі викликають повагу. Складно уявити, але в свої ранні роки Анталія містилася всередині цих стін на невеликій ділянці суші, а сьогодні це лише крихітна частина центральної частини міста. За дві тисячі років ці набережні побачили не одну сотню ворожих кораблів і все ж встояли.

Сьогодні в історичну частину міста стікаються безліч туристів, початківців свою подорож саме з набережної старого порту. З пристані відкривається прекрасний вигляд, і тут завжди можна зустріти безліч художників. У порту збереглися чарівні будиночки з черепичним дахом і двома фасадами, один з яких дивиться на вулицю, а інший — в сад. Всі будівлі тут в 1-3 поверхи, що дозволяє милуватися атмосферою старої Анталії.

Якщо ви хочете купити сувеніри, то вирушайте саме в Калєїчи. Тут можна виявити рідкісні турецькі витребеньки, зроблені вручну.