Старе місто Риги

Старе місто Риги

Старе місто Риги

Старе місто Риги

Огляд Риги потрібно починати зі Старого Міста. Це досить невелика історична частина, яку можна обійти неспішним прогулянковим кроком за кілька годин. Саме тут знаходяться найстаріші будівлі міста, найкрасивіші собори і затишні вулички з невисокими будинками під яскравою черепичним дахом. Прогулюючись тут по кам’яній бруківці ви зрозумієте, що таке справжня Рига.

Прогулюючись вузькими вуличками Старого міста ви поринете в атмосферу середньовіччя. У цій частині міста знаходиться Ризький замок – палац королів і сучасна резиденція президента. Колись його оточували значні кам’яні укріплення, але сьогодні збереглася лише Порохова Вежа. Неподалік знаходиться церква Святого Петра, в якій знаходиться один з найбільших органів в Європі. Його можна послухати під час недільної служби або на спеціально організованих концертах, в яких так само бере участь церковний хор. Поруч з церквою знаходиться центральний ринок, на якому найкраще шукати рідкісні і незвичні сувеніри і просто дивовижні покупки для душі.

Старе місто славиться своїми кафе і ресторанчиками. Абсолютно неможливо пройти вузенькими старовинними вуличками і не піддатися спокусі зайти в затишну дверцята, за якими приховуються неймовірні аромати свіжої випічки, гарячого шоколаду і кави. Ціни тут значно нижчі, ніж у Західній частині Європи, а якість вище всяких похвал.