Старе місто Дубровник

Старе місто Дубровник

Старе місто Дубровник

Старе місто Дубровник

Балкани – прекрасне місце для відпочинку. Важко уявити собі подорож за цим сонячним і дружнім країнам без візиту до Дубровник. Як і в багатьох містах, наприклад, колишніх Югославських країн, в Дубровнику є старе місто, за який туристи так і люблять його. Він являє собою кам’яну фортецю в кілька поверхів, навколишні гори і безпосередня близькість моря вражають своєю красою. Неймовірно красиві краєвиди, які можна подивитися, прогулюючись по стіні фортеці, радують око.

Прогулюючись по старому місту-фортеці в Дубровнику можна забрести в різні химерні закутки, шукати притулок в тіні високих кам’яних стін від спекотного сонця. Завдяки близькості Хорватії до Італії, в Дубровнику можна насолодитися по-справжньому смачним італійським морозивом, яке так актуально в спекотні дні.

Історія Дубровника налічує століття. Заснований він був у VII ст., і в старому місті можна знайти безліч споруд, датованих роками близькими до його створення, каплиці, арки, вежі, ворота. Дубровник – це одне з тих місць, пишність якого важко передати словами або фотографіями, щоб оцінити його красу і велич обов’язково потрібно відвідати.