Руїни храму Осіріса в Абідосі

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 4 179

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Руїни храму Осіріса залучають у Абидос туристів з багатьох країн. Храм знаходиться в легендарній Долині Царів. На жаль, від колись великого храму залишилися лише руїни, але вони буквально просякнуті історією Давнього Єгипту. Побудований він був досить давно і є історичною цінністю. Будував його фараона Мережі I, який правив у проміжку з 1294г. До 1279 р. до нашої ери.

Сама будівля дуже складне за своєю конструкцією і має дуже велику кількість приміщень. Мережі I не закінчив будівництво храму, цю складну задачу завершував його син Рамсес II. Конструкція за своєю структурою досить складна, але цікава. Малося два зали, кожен з них прикрашало безліч колон. У першому залі їх було 24, а в другому – 36. Другий же, зал був самим таємничим: з нього були пророблені проходи до семи святилищам. Кожне святилище було присвячено одному з семи богів (Осіріс, Исид, Хорус, Амон, Ра-Хорахті, Птах і Ра). В кінці обожнювався сам Мережі I. В каплицях перебували статуя бога, священний човен і помилкова двері. Через ці двері проникав дух божества.

За самим храмом розташована будівля, зване Осирейон. На його стінах можна побачити вибиті тексти з “Некрономикона” – єгипетської «Книги мертвих». Територію Храму Осіріса досі вивчають вчені й ведуть на ній розкопки.