Річка Чао Прайя

Річка Чао Прайя

Річка Чао Прайя

Річка Чао Прайя

Чудова річка розташувалася на півострові Індокитай, її назва – Чао Прайя. Вона використовується по-різному, і як транспортна артерія міста, і як квартал, придатний для життя, і як майданчик для дітей, і як місцева каналізація.

Хочете прокотитися по Чао Прайя? Тоді скористайтеся річковим трамваєм Чао Прайя Експрес, він найшвидший і дуже дешевий, а також комфортний спосіб подорожі по Бангкоку, з його північної частини південної і назад. Вартість квитка становить 10-40 бат. Трамвай може відвезти вас за кількома маршрутами, що позначаються прапорцями різних квітів.

У минулі часи різні ділянки річки носили різні цікаві назви. Сучасне ж назву було присвячено чиновнику, титул якого – Чау-Прайя. Річка утворилася в результаті злиття річок Нана і Пінгу в околицях міста Накхонсаван і протікає на 372 км з півночі на південь країни. Чао Прая досить судноплавна і полноводна, площа її басейну становить 150-160 тис. км2. У гирлі Чау Прайя розташована дельта, яка зміщується в море на 30-60 см у рік завдяки наносам землі.

Це відмінне місце для веселого і цікавого проведення часу! Сідайте в річковий трамвай і приємні відчуття не змусять вас довго чекати!