Район Мала Країна

Район Мала Країна

Район Мала Країна

Район Мала Країна

Район Мала Країна — один з найбільш красивих і привабливих районів Праги, який користується популярністю вже багато століть — тут упродовж століть будували будинки і жили найбагатші городяни. Район відомий ще з 1257 року, коли на його території жили німецькі колоністи, а самі жителі Праги вважали його частиною німецької Праги.

Район Мала Країна знаходиться на південь від району Градчани, з’єднується з центральною частиною міста Карловим мостом. Район привабливий не тільки своїм вдалим місцем розташування, але і безліччю вузьких старовинних вуличок, які радують своєю тишею.

Головними визначними пам’ятками Малої Країни вважаються Церква Св. Мікулаша, Страговський монастир, храм Діви Марії Звитяжної і храм Діви Марії під ланцюгом. Також в Малій Країні заслуговують уваги інші старовинні будівлі — Вальдштейнський, Ліхтенштейнського і Кайзерштейнский палаци, комплекс будівель на Малостранськой площі — Штернбергський і Великовський і палац Смиржицких.

У цьому чудовому районі Праги можна відмінно відпочити в чудових Вальдштейнских садах, біля Малостранских мостових веж і чарівною Карлового мосту.