Правила знайомства в онлайн чаті

12-1-2020

 

У перший робочий день сотрудні_ца знайомиться з правилами листування з клієнтами, за невиконання яких покладається штраф від 120 до 500 (!) у. Е. Не можна писати провокативні повідомлення з прямими згадками про секс, просити гроші, пропонувати зустріч наживо, погоджуватися на зустріч або відеочат до безпосереднього зв’язку з власницею анкети і її згоди на таке спілкування.  Рекомендуємо познайомитися з дівчиною в чат рулетка альтернатива  якої можна знайти на сайті .

Порядок роботи

Працювати треба було в офісі з 12: 00 до 21: 00. Час виходу був фіксованим. День починався з написання розгорнутого звернення до чоловіка мрії на тему нібито своїх інтересів. Тобі дають 2-4 анкети дівчат, в які потрібно зайти з різних браузерів. Потім слід написати питання до чоловіка в одному-двох реченнях і відправити їх в загальну розсилку за допомогою програми sender, яке розсилає однакові повідомлення всім можливим співрозмовникам. Якщо хтось відгукнеться на одну зі схожих як дві краплі води реклам, потрібно банити id цього користувача в додатку sender, щоб в майбутньому до нього не приходили повідомлення в тоні, як ніби спілкування тільки почалося. Адже треба ж створити у чоловіка ілюзію єдиності і неповторності. Вимоги до контенту-чим примітивніше, тим краще. Незважаючи на те, що як в личку, так і в розсилці заборонені прямі згадки сексу, більшість питань побічно стосувалися теми подальшого сполучення або ж припускали ванільний набір стереотипних якостей, які попелюшка і принц очікують один від одного.

Найбільш монотонна діяльність починається після розсилки: потрібно годинами писати в чаті однотипні питання всім чоловікам, які знаходяться онлайн. В основному мова йде про ванільних фантазіях, плавно переходять в еротичні, з подальшим пропозицією зустрічі або ж спілкування через веб-камеру. Завдання – якомога довше продовжувати бесіду, не обіцяючи нічого конкретного. Ведення відеочату є обов’язком досвідчених співробітни_ц і являє собою спілкування в зручний для клієнт_ок час через веб-камеру, за допомогою перекладача. При цьому клієнт бачить обличчя панянки, від чийого імені весь цей час велася листування.

Співробітни_цами є абсолютно різні люди, переважно, студент_ки, які шукають підробітки-як дівчата, так і хлопці в рівній кількості. Особливо цікаво виглядала молода сімейна пара, в якій молодята сміялися один над одним в різних ситуаціях. За виконанням роботи стежать адміни, які заносять в таблицю дані про кількість повідомлень і платі в кінці дня, а також стежать, щоб всі були зайняті справою. В реальності все дружненько забивають на стеження, хоча адміни періодично і погрожують штрафами — швидше в іронічній формі. Тому работні_ци можуть займатися фігнею скільки завгодно, адже все одно комунікація залежить від кількості клієнтів онлайн і їх бажання спілкуватися. 9-годинний робочий день з плаваючими вихідними, по ідеї, повинен передбачати можливість обідньої перерви, але іноді виходити була можливість, а іноді виникали дивні питання про те, куди я йду.

Анкети користувачів сайтів знайомств-це окрема розмова. На сайті вони також були сфабриковані. Дівчата, з чиїх анкет я сиділа, відправляли красиві відфотошоплені фото, а редактора вже додавали контент у вигляді невигадливих описів особистих інтересів і загальних характеристик бажаної пари, під які підходить майже кожен, хто може в унітаз потрапляти з одного разу. Анкети ж хлопців-це зовсім біда. Діапазон очікуваного віку партнерок наштовхував на думку, що фрейд був правий, і на сайті чоловіки шукають дочок, а не дівчат. Опис же власного характеру виглядали просто казковим свинством в порівнянні із завищеними вимогами до дівчат. Таке відчуття, що у половини з них уявлення про романтику відбувається з кам’яного віку, де наш «герой» після вбивства мамонта (перерахування професій, якими він опанував за життя, в якийсь момент починає нагадувати фаллометрію) нагороджується «жінкою, що прагне бути підкореною». Щоб була скромна, не пила, не курила, любила тільки одного, орієнтувалася на сім’ю і готувала їжу. Він же в подяку накинеться на неї на першому ж побаченні — класичний домострой в синтезі з первісним ладом.

Якщо до дівчат виникало співчуття у зв’язку з необхідністю створювати штучний ідеал, відповідний шаблонним стандартам краси (хоча спосіб пошуку пари виглядав і дивно), то бадьорі старички на сайті слідували установці про потребу любити їх такими, якими вони є. Аватарки не оброблені взагалі, а описи в анкетах складалися з еротичних фантазій. І вимоги, позамежні вимоги! деякі фотографії були особливо недоречні у зв’язку з їх бажанням-ні в тин, ні в ворота — створити ілюзію еротизму. Однак більшість продуктів цього фотокреативу нагадувало в результаті роботи бориса михайлова. Так що якщо дід на ліжку в трусиках або такий же дід, але з оголеною частиною органу, грайливо стирчить з-під трусів, здається вам привабливим — тоді вам сюди.

Власне, спілкування полягало в розтягуванні розмов ні про що в онлайн-чаті (тоді відповідь можна було отримати миттєво) або в повідомленнях (дуже довгі листи, що вимагають таких же розгорнутих відповідей — на щастя, всього декількох за зміну), де всі спроби заговорити на інтелектуальні теми припинялися. Наприклад, один відвідувач, описуючи еротичні фантазії, згадав найбільш популярне гасло хіпі. Я скористалася цією паузою, щоб ненадовго змінити тему. Guess what? правильно, він написав одне повідомлення, що його молодість пройшла в цій культурі, і повернувся до близької і зрозумілою його гормонів темі.

Інша категорія хлопців дуже хоче, щоб їх пошкодували (найчастіше — з приводу зради партнерки). А коли ти вже готова перейнятися емпатією (і взяти на ручки котика), він починає або писати стандартні для таких сайтів фантазії з конкретними подробицями, як і куди, або люто звинувачувати в проституції. При цьому задаються питання на кшталт: “а раптом ти опинишся такою ж, як моя колишня?”або” навіщо я почав шукати любов на цьому сайті?». Питання, до речі, цілком логічне, тільки не під час листування. Найвеселіше, коли після великої кількості питань щодо того, чи є у мене ще хтось на сайті, він в підсумку пише лист ще одній дівчині, чию анкету ти ведеш під час зміни.

Третя група-колекціонери. Пишуть всім в онлайн-чаті з тими ж самими питаннями еротичного змісту. І найнеприємніша категорія-індивіди, яким треба зараз же, в цю саму хвилину. Нехай не зустріч, так як все ж відстань між країнами грає роль, але хоч і далеко. У разі відмови кинути всі свої справи і включити відос, щоб незнайомцеві було комфортно, він пише образи.

Ще були пристрасно захоплені певною сферою фанати, які віддають перевагу швидше листам, ніж швидким питань-відповідей. При ознайомленні з ними складалося двоїсте відчуття: з одного боку, вже добре, що людина, хоч чимось цікавиться. З іншого – на повному серйозі писати про езотерику, містицизм і різні сектантські угруповання в ххі столітті? come on, хлопці, вам би жити в пост-снд, святили б воду по телевізору. Десь на середині довгогоЛисти виникала думка:»краще б докінза почитав за цей час, щоб не опановувати мозок інших людей не в сексуальному сенсі”.