Площа Республіки

Площа Республіки

Площа Республіки

Площа Республіки

Площа Республіки знаходиться в центрі Риму, недалеко від станції Терміні. Від неї бере свій початок одна з головних вулиць міста Віа Націоналє. Під площею проходить лінія “A” Римського метрополітену, і розташована станція «Репуббліка — Театро дель Опера». До 1940-х років площа називалася Екседра. Деякі місцеві жителі називають її так досі. Старе найменування було дано на честь величезною екседри Діоклетіана, що представляє собою напівкруглу глибоку нішу з куполом.

В наші дні Площа Республіки відома завдяки розташованому в її центрі чудовому фонтану “Наяда”, изображающему чотирьох голих німф. Він був побудований в 1901 році за проектом відомого скульптора Маріо Рутеллі. У північній частині площі знаходиться чудова церква Санта-Марія-дельї-Анджелі. Щоб дістатися сюди, вам необхідно доїхати до вокзалу Терміні або до станції метро «Репуббліка», а потім пройти пішки близько 10 хвилин.

Щороку це місце приваблює безліч туристів, які бажають насолодитися унікальними пам’ятками архітектури. У будні дні тут досить багатолюдно, Площа Республіки дуже популярна серед молоді. По вихідних і святах тут люблять збиратися місцеві музиканти.