Плато Ай-Петрі

Плато Ай-Петрі

Плато Ай-Петрі

Плато Ай-Петрі

Гору Ай-Петрі найменували на прославлення храму Святого Петра, спорудженого в цьому унікально природному місці. Гора Ай-Петрі простягається від мису Ай-Тодор з відомим всім Ластівчиним гніздом до Білих Зубців. Зубці утворюють чотири стрімких піку поруч з химерних дрібних піків. Вершина Ай-Петрі відкриває погляду туристів чудовий вид на узбережжі Чорного моря. З такої висоти здається, що небо стосується моря і однієї прекрасної з ним лінією пливе за обрій.

Тут, на вершині, неодмінно купіть квиток на фунікулер. Канатна дорога Ай-Петрі — одна з найбільших у Європі. Підйом проходить з пересадкою в два етапи. І це захоплююче подорож того варта! На вершині гори Ай-Петрі повітря кристально чистий і дуже корисний.

На вершині Ай-Петрі не полінуйтеся відвідати мальовничі печери; доторкніться там до зрослим сталактитами і сталагмітами і загадайте бажання. За переказами, воно неодмінно здійсниться. Крім того, на вершині Ай-Петрі чимало торгових наметів. Тут Ви знайдете вироби з овечих шкур, страви народної кухні і всілякі сувеніри на пам’ять.

До канатної дороги, що піднімає туристів на вершину, можна дістатися з Ялти на 32 автобусі від зупинки «кінотеатр Спартак».