Парк Гуель

Парк Гуель

Парк Гуель

Парк Гуель

Парк Гуель – неймовірно красиве місце, спроектована з метою створити приватний житловий комплекс, який би був схожий на популярний стиль будівництва в Англії, який представляє собою місто-сад. Згодом у 1984 цей незвичайний парк був внесений до Списку спадщини ЮНЕСКО.

Створення міста-саду замовляв Еусебіо Гуель, іспанська меценат, ім’ям якого і був названий комплекс. Основну роботу по проектуванні і будівництві дивних, химерних будиночків, витіюватих доріжок для прогулянки та алей виконував відомий каталонський архітектор Антоніо Гауді, роботи якого вважаються справжніми витворами мистецтва. У парку Гуель також розташований часто відвідуваний туристами Будинок Гауді, він забезпечений меблями й іншими речами, спроектованими самим архітектором.

По праву найкрасивішим місцем у парку Гуель вважається площа, розташована поруч з центральним входом. Незвичайні будівлі, як ніби втілилися в життя з картинок, викликають захоплення не тільки як грандіозні архітектурні задумки, але і як унікальні і неповторні твори скульптурного мистецтва.