Острів Святого Стефана

Острів Святого Стефана

Острів Святого Стефана

Острів Святого Стефана

Раніше — рибальське село, а тепер — розкішний готельний комплекс, де в стінах старовинних будівель ховаються фешенебельні готельні номери, а один з упорядкованих пляжів покритий піском рожевого кольору. Сучасна архітектура обійшла острів стороною: крихітний містечко за багато століть зберіг свій середньовічний вигляд.

Острів Святого Стефана нерідко називають «Островом зірок» – на його вузьких вуличках побувало не менше знаменитостей, ніж у районі Беверлі-Хіллз в Лос-Анджелесі. Софі Лорен і Сильвестр Сталлоне, Кірк Дуглас і Клаудіа Шиффер, Боббі Фішер і Мадонна… Облюбували місцеві готелі та політики: із сильних світу цього тут встигли побувати Єлизавета II, Елізабет Тейлор, Індіра Ганді і навіть Леонід Брежнєв. Багато джерела плутаються, перераховуючи імена знаменитостей, які відвідували острів, але незмінно одне: відпочиваючи в готелях Святого Стефана, можна сфотографуватися не тільки на тлі рожевого пісочку, але і в обнімку з якою-небудь зіркою світового масштабу.

А ті, хто воліє жити в готелях з вартістю скромніше, ніж 1000 євро за ніч, відвідують острів як просторий музей під відкритим небом або ж милуються чудовою панорамою прямо з «великої землі».