Острів Ко Сі Чанг

Острів Ко Сі Чанг

Острів Ко Сі Чанг

Острів Ко Сі Чанг

Розташований у Сіамській затоці острів Ко Сі Чанг часто приймає туристів, що виїжджають з багатолюдної Паттаї на кілька днів на сусідній острівець. Поїздка на Ко Сі Чанг – це можливість поєднати два типи відпочинку: пляжний і культурно-просвітницький.

Щоб пересуватися островом, туристи часто на пляжі беруть на прокат мотобайки. Пляж на острові всього один, зате який: білий пісочок, ніжне море і трохи народу.

На Сі Чанг є китайський храм, розташований на горі. Цікаво те, що для будівництва храму були також використані гірські печери. В одній з печер золота фігура Царя Мавп, на інший – зображення Духа Печери, приносить успіх у роботі. Найактивніші проходять 300 сходинок до «стопах Будди»: на горі є золотий відбиток стопи Будди.

Ще на острові також можна відвідати жіночий монастир. Частина монастиря розташована в печерах, частина в невеликих будиночках на горі, звідки відкривається дивовижний вид на острів. На Ко Сі Чанг розбитий прекрасний королівський парк, де можна тихо прогулятися, насолоджуючись дивовижною природою острова.