Океанаріум Siam Ocean World

Океанаріум Siam Ocean World

Океанаріум Siam Ocean World

Океанаріум Siam Ocean World

Не кожен день можна прогулятися поряд з живою акулою, побачити шлюбні ігри риб і помилуватися зростаючої прямо перед тобою підводною рослинністю. Фантастичні за мальовничості підводні краси, раніше доступні лише обраним, тепер відкриті для всіх бажаючих. Океанаріум Siam Ocean World в Бангкоку – відмінний приклад такого закладу, що надає найширші можливості для насолоди підводними красотами. У ньому навіть є 4D-кінотеатр, в якому до стандартного набору додані тактильні відчуття.

Крім цього, можна подивитися на годування пінгвінів або навіть акул, не кажучи вже про що є класикою таких місць шоу водолазів. Погодувати мешканців океанаріуму, до речі, можна і самому, перебуваючи на спеціальній човні зі скляним дном.

Одне з найбільш екстремальних розваг в Siam Ocean World – можливість пірнути з аквалангом до акул в супроводі інструктора. Відчуття, отримані Вами від кружляють навколо акул, забудуться нескоро. Siam Ocean World – одна з перлин колекції пам’яток Бангкока, її обов’язково варто відвідати.