Обеліски фараонів

Обеліски фараонів

Обеліски фараонів

Обеліски фараонів

Нащадки атлантів, що зупинилися біля Середземного моря, в Долині Нілу звели комплекс споруд для молитов Богу, в який входили обеліски і піраміди. На вершину єгипетських обелісків був поміщений Бен-Бен – камінь, що допомагає взаємодіяти з людською свідомістю.

Вважалося, що в місці, де знаходився кристал, був створений потік псі-енергії, яка і була необхідна для священного спілкування Бен-Бена і людини. Камінь зіграв велику роль в релігійному світогляді єгиптян. Згідно із записами, кристал стояв на колоні в Храмі Фенікса і був символом священної птиці, яка була здатна до перевтілення і уособлювала зміну пір року.

У період Римської імперії обеліски були перевезені для того, щоб освятити і прикрасити відомі місця світу. Єгипетські статуї можна спостерігати в Римі, Лондоні, Парижі, Стамбулі та Нью-Йорку. Деякі були подаровані владі Єгипту, а інші були вкрадені. Обеліски в Єгипті збереглися в наступних місцях: Луксорі, Геліополі та Карнаці.

Вхід в Луксорський храм прикрашають царські колоси і обеліск Рамсеса II. Висота цієї споруди дорівнює 25 метрів, вага – 250 тоннам. Цей обеліск є одним з найбільш відвідуваних туристами архітектурних споруд.