Новий палац Neue Burg

Новий палац Neue Burg

Новий палац Neue Burg

Новий палац Neue Burg

Новий палац Neue Burg – це частина Хофбурга, зимової резиденції австрійських Габсбургів. Neue Burg є тим самим місцем, де Адольф Гітлер звернувся до австрійцям з центрального балкона і проголосив аншлюс Австрії Німеччиною у 1938 році.

Будівля була спроектована в 1881 році за наказом австро-угорського цісаря Франсца-Йосипа, тоді ж і почалося будова цього масштабного споруди. Створюваний спочатку як величезний Імператорський форум, Нойє Бург передбачав проведення головних святкових церемоній країни, проте його будівництво затяглося до Першої Світової війни і до кінця не завершено і сьогодні. Пишність будівлі і краса його інтер’єру роблять його одним з найбільш розкішних будов в Австрії у другій половині 19 століття.

На сьогоднішній день Neue Burg є будівлею, в якому розташований основний читальний зал національної бібліотеки і знаходяться різні музеї. Найбільш популярні з них – це Waffensammlung, де міститься одна з кращих колекцій зброї в світі, і Musikinstrumente, де знаходяться ранні музичні інструменти, зібрані ерцгерцогом Фердинандом Тіролем.