Найвідоміші курорти Італії.

7-29-2018

Найвідоміші курорти Італії.

Яке ж було моє здивування, коли я приїхала на північ країни, а ще через рік — на її південь. Тоді — то я і зрозуміла, що дві різні частини Італії — це немов два окремих світу. Вони відрізняються всім — архітектурою, географічними особливостями, культурою і традиціями, характером людей, їх ставленням до туристів, навіть видами піци, в кінці кінців. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі форте дей марми как добраться.
Аж до першої половини XIX століття на території нинішньої Італії існувала безліч різних держав, які не були пов’язані один з одним, хоча їх жителі говорили на схожих мовах. Більшість з них перебували в стані соціально — економічного занепаду, ніж було вкрай незадоволене населення.
У 30 — х роках була створена революційна організація під назвою — старовинних доріг, які багато років тому активно використовувалися пастухами. Про історію тут нагадує майже все: безліч археологічних розкопок, середньовічні абатства, старовинні замки, один з яких — Монфорте — знаходиться в адміністративній столиці Кампобассо.