Набережна річки Влтави

Набережна річки Влтави

Набережна річки Влтави

Набережна річки Влтави

Річка Влтава перетинає різні райони Праги. Набережні в центрі міста — своєрідний панорамний променад. Тут, у самому серці міста розташовані респектабельні, комфортабельні і престижні райони.

Прогулянка по набережній — це радість для очей. Вся чарівна мальовничість Праги тут як на долоні. Поєднання води і вишуканої архітектури створює запам’ятовуються види, їх нерідко називають «открыточными». На набережній зосереджено багато історичних будівель, у тому числі старовинних. Тут знаходиться знаменитий танцюючий будинок, музей композитора Сметани і багато інших. Пішу прогулянку по набережній річки Влтави ідеально починати поруч з Чеховим мостом на Франтишке біля причалу пароплавів.

Місцевих жителів і туристів вельми привертають водні прогулянки по Влтаві. Вид на місто з води майже завжди виявляє їх найкращі якості. Прага з борту теплохода здається надзвичайно красивою.

Звичайно, уздовж набережної зосереджена велика кількість ресторанчиків, кафе, в деяких місцях прокладені велосипедні доріжки. Також можна взяти напрокат човен і здійснити самостійну прогулянку вздовж набережної річки, так улюбленої чехами.