Московський метрополітен

Московський метрополітен

Московський метрополітен

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 42 207

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Московський метрополітен – це система розгалужених ліній метро в столиці і зручний міський транспорт.Метрополітен надійно з’єднує житлові масиви і промислові райони з центром міста.

Московський метрополітен був урочисто відкритий 15 травня 1935 року і тоді запрацювала перша лінія, яка йшла від станції “Сокільники” до “Парку Культури”. До 1955 року метрополітен гордо носив ім’я Л. М. Кагановича, потім – в. І. Леніна, а з 1992 року він носить короткий назва – Московський метрополітен. З перших років відкриття метрополітен використовували як об’єкт цивільної оборони. В 1941 році вийшла постанова про те, що він має бути використаний як масове бомбосховище.

На сьогоднішній момент система метрополітену налічує 12 ліній, загальна довжина яких 313 км. Кожна з них має свою назву та короткий позначення. Система метрополітену має 188 станцій, причому багато з них відрізняються багатою обробкою з цінних матеріалів і каменів, виконаної в стилі соціалістичного реалізму. 44 станції Московського метрополітену вважаються об’єктами культурної спадщини. Спуск і підйом пасажирів здійснюється за допомогою сходових маршів і ескалаторів.