Міжнародний аеропорт Шарм-ель-Шейху

Міжнародний аеропорт Шарм-ель-Шейху

Міжнародний аеропорт Шарм-ель-Шейху

Міжнародний аеропорт Шарм-ель-Шейху

Знаменитий курорт Шарм-ель-Шейх (назва перекладається як “Царський затока”) розташувався на півдні Синайського півострова в азіатській частині Єгипту. Шарм-ель-Шейх – найбільший курорт цього регіону, тут є міжнародний аеропорт, щодня обслуговує тисячі туристів зі всього півострова.

Аеропорт Шарм-Ель-Шейха є другим за величиною в Єгипті. Це аеропорт, який відповідає всім вимогам сучасного життя. Він має два пасажирські термінали. Термінал-1 був запущений в 2007 році і призначений для обслуговування міжнародних рейсів. Він має два рівня, що розділяють потоки прилітають і відлітають пасажирів. Термінал-2 обслуговує внутрішні рейси. Туристи, що прибувають в аеропорт, відзначають приємну атмосферу, відмінну інформаційну підтримку, відсутність черг і зайвої суєти.

В аеропорту Шарм-Ель-Шейх є кілька кафе, ресторанів та фаст-фудів, у яких можна втамувати голод. Пункти харчування розташовуються в загальному приміщенні аеровокзалу, так і в митній зоні. В кафе і ресторанах аеропорту пропонуються місцеві і європейські страви. У пасажирських терміналах аеропорту Шарм-Ель-Шейх розташовується велика кількість сувенірних, ювелірних та парфумерних магазинів, а також газетних кіосків, у яких можна скоротати час перед вильотом і купити необхідні речі. У митній зоні вильоту знаходяться магазини безмитної торгівлі (Duty Free), де можна придбати місцеві товари, продукти, подарунки, парфумерію, тютюн і алкоголь.