Міжнародний аеропорт ім. Ататюрка

Міжнародний аеропорт ім. Ататюрка

Міжнародний аеропорт ім. Ататюрка

Міжнародний аеропорт ім. Ататюрка

За кількістю перевезеного народу міжнародний аеропорт в Стамбулі входить в десятку найбільших аеропортів Європи. Деякі експерти взагалі вважають його другим кращим авіатранспортним підприємством Східної Європи. Це найбільший аеропорт в Туреччині. Має два термінали: побудований в 70-х роках минулого століття термінал для внутрішніх рейсів і відносно молодий, побудований в 2001 році міжнародний термінал. Вони з’єднуються підземним переходом. Щодня потік пасажирів вимірюється десятками і сотнями тисяч чоловік.

Міжнародний термінал – комфортне для пасажирів, ефективне в управлінні і сучасне щодо організації спорудження. Він не дуже великий, але для пасажирів тут є і вибір кафе, і різноманітність магазинів дьюті-фрі. Тут є банкомати, обмін валюти, безкоштовний wi-fi, камери зберігання, офіси бронювання автомобілів. Зовсім поруч з аеропортом є кілька готелів, що дуже зручно транзитним пасажирам з багатогодинною стикуванням.

Аеропорт названий на честь місцевого “батька народів” – Мустафи Кемаля Ататюрка, політика, реформатора, першого президента Турецької республіки. Він розташований в європейській частині Стамбула. Звідси дуже зручно добиратися до міста.