Курортна зона Ейн-Бокек

Курортна зона Ейн-Бокек

Курортна зона Ейн-Бокек

Курортна зона Ейн-Бокек

Ейн-Бокек – це відома курортна зона в Ізраїлі, на західному узбережжі Мертвого моря. Курорт можна назвати оздоровчим комплексом, тут розташовані бальнеологічні та СПА-центри, басейни, пляжі, тренанажерные зали та спортивні майданчики. Тут також багато упорядкованих готелів, кафе, барів та ресторанів.

Унікальність курорту в тому, що велика частина готелів має свої власні оздоровчі комплекси, що пропонують курси сірководневих і грязьових ванн, масажі, інгаляції, різні косметичні процедури. Під наглядом фахівців в місцевих клініках є шанс позбутися від таких шкірних хвороб, як вітіліго, дерматит та псоріаз, від порушень постави і ревматизму, а також від деяких патологій центральної нервової, імунної і ендокринних систем.

Серед визначних пам’яток цієї курортної зони варто відзначити Мертве море з оточуючими його оазисами з водоспадами та озерами, заповідник Ейн-Геді з зоосадів. Також викликає інтерес гора Масада, стародавня фортеця на 400-метровій прямовисній скелі, що з’явилася ще в 25 році до нашої ери, у часи правління царя Ірода. Варто відвідати печеру і Кумран, в якій знайшли колишні стародавні поселення, а також “Сувої Мертвого моря”, які вважаються однією з первинних версій Біблії. Побачити стоїть і печеру Лота на горі Содом, до якої, згідно з Біблією, ховався Лот зі своїми дочками.