Грязьовий джерело Тхап Ба

Грязьовий джерело Тхап Ба

Грязьовий джерело Тхап Ба

Грязьовий джерело Тхап Ба

Якщо вас не лякає перспектива за власні гроші бути повністю зануреним у ванну з брудом, то ви бажаний гість на в’єтнамському курорті Нячанг. Тут поєдналися води гарячого джерела і лікувальна мінеральна грязь, щоб спільно попрацювати на благо вашого здоров’я.

У 1994 році поблизу села Дак Локк був виявлений джерело гарячою солоною мінеральної води. Коли були пробурені пробні свердловини, виявилося, що ця вода непридатна для використання в якості питної із-за підвищеного вмісту мінеральних солей. Довелося закрити свердловину, щоб вода не порушила екологічної рівноваги в даній місцевості. У 1995 році тут же виявили родовище неорганічної мінеральної грязі. З того моменту і почалося створення оздоровчого центру «Гарячий мінеральне джерело Тхап Ба». Його будівництво було розпочато у вересні 1999 року, а відкриття відбулося 29 січня 2000 року.

Сьогодні відвідувачам центру пропонують грязьові ванни, гарячий мінеральний душ, басейн з цілющою водою, розслабляючий масаж і безліч інших не менш приємних процедур. І все це на тлі буйної тропічної зелені, квітучих дерев, ніжних ароматів екзотичних рослин. Лікувальний ефект відчувається вже після двох-трьох процедур. Під впливом грязі на імунну систему людини активізуються захисні сили організму. І головне: відвідування джерела Тхап Ба – це справжній відпочинок для душі.