Гори Троодос

Гори Троодос

Гори Троодос

Гори Троодос

Гори Троодос – чудові гірські пейзажі, усамітнення, можливість відчути справжню красу природи, зробити незабутні піші прогулянки, риболовлю у водосховищах, стати свідком бурхливої діяльності водоспаду Каледонія, насолодитися видом безлічі унікальних рослин і тварин.

Комплекс Троодос виник 80 мільйонів років тому і піднявся над рівнем моря. Загалом – то так і з’явився острів Кіпр. Покриті соснами гори підносяться на пару тисяч метрів (найвища точка – гора Олімпос (1951 м), що робить їх привабливими не тільки для туристів (розроблені чотири маршрути різної протяжності), але і для скелелазів і лижників. Останніх приваблює зимовий Троодос. Тут лежать непогані траси, і це єдине місце на Кіпрі, де взимку гостює сніг. Ну а влітку, відповідно, тут ідеальне місце для змучених спекою туристів.

Заслуговують уваги мальовничі гірські села Троодоса і чудово збереглися до наших днів троодосские монастирі, поселили в глухих важкодоступних місцях лісових масивів і зібрали за минулі сторіччя чимало цікавого.