Гірськолижний комплекс Скі-Дубай

Гірськолижний комплекс Скі-Дубай

Гірськолижний комплекс Скі-Дубай

Гірськолижний комплекс Скі-Дубай

“Скі-Дубай” – критий гірськолижний комплекс, розташований у столиці Об’єднаних Арабських Еміратів місті Дубай. Це єдиний гірськолижний курорт такого типу в усій середній Азії.

“Скі-Дубай” займає площу 22 500 квадратних метрів, а товщина снігового покриву сягає 70 сантиметрів. Всередині комплексу підтримується постійна температура не нижче -2 градусів за Цельсієм, забезпечуючи ідеальні умови для занять лижним спортом або сноубордом. “Скі-Дубай” має п’ятьма сніговими схилами різних категорій складності. Також у комплексі є зимовий парк для фрістайлу, бобслейна траса і майданчик для ігор. Одночасно всередині комплексу можуть займатися до 1500 осіб.

“Скі-Дубай” – чудовий гірськолижний курорт, який по достоїнству оцінять всі любителі зимових розваг. Інфраструктура комплексу дуже продумана, а найкращий у світі штучний сніг майже не відрізняється від справжнього. Для зручності відвідувачів тут передбачені крісельні підйомники – точно такі ж, як і на звичайних гірськолижних курортах. “Скі-Дубай” – відмінне місце, де посеред тропічної спеки Дубая можна зайнятися улюбленим видом спорту або ж просто активно відпочити і пограти в сніжки з сім’єю або друзями.