Гірський курорт Далат

Гірський курорт Далат

Гірський курорт Далат

Гірський курорт Далат

Місто знаходиться на вершині гори, висота якої становить 4900 футів. Тут є всі умови для різноманітного і прекрасного відпочинку. Заснування міста відноситься до 1897 року, коли французький вчений Олександр Ерсэн відкрив тут курорт для командного складу французької армії, стомленої важким в’єтнамським тропічним кліматом.

Далат вважається у в’єтнамців самим популярним місцем для проведення медового місяця. Його люблять відвідувати в пошуках натхнення художники різних жанрів. Люди мистецтва сприймають його буквально як другий дім.

Одне з найцікавіших місць — місцева готель, яку місцеві жителі називають «Божевільний Будинок». Таку назву готель отримала завдяки своїй архітектурі, нагадує сюжети з «Аліси в Країні чудес». Вона буквально вражає уяву: печери, гігантські павутини з електричних проводів, бетонні «стовбури дерев», оголена жіноча статуя (до речі, велика рідкість у В’єтнамі), бетонний жираф (з вбудованою всередині чайної кімнатою) і т. п. Більшість туристів приходить в повне здивування при вигляді такого шедевра. Але крім цього дивного об’єкта, в Далаті є ще безліч цікавих місць.