Фонтан Треві

Фонтан Треві

Фонтан Треві

Фонтан Треві

Мандрівники, яким довелося на власні очі споглядати це чудовий витвір мистецтва, в буквальному сенсі завмирають від захоплення, уражені його неймовірною красою і монументальністю.

Фонтан Треві – найвідоміший фонтан Вічного міста. Розміри цієї масивної композиції становлять 20 метрів в ширину і 26 у висоту, займаючи практично весь простір площі. Він був створений на основі ескізів Берніні, одним з основних захоплень якого було створення театральних ефектів. Фонтан Треві настільки популярний у жителів Риму і туристів, що невелика площа нагадує заповнений вщерть глядачами амфітеатр, сценою якого є дивовижна композиція фонтану, в центрі якої знаходиться бог Океан в запряженій двома морськими кониками раковині-візку. Тритони вказують їм шлях між скелями.

Дно фонтану всіяне монетами – переказ свідчить, що бажають повернутися в Рим, неодмінно повинні кинути монетку правою рукою через ліве плече, стояти потрібно повернувшись спиною до фонтану. Ще одна туристична традиція полягає в тому, щоб випити води з розташованих в правій частині фонтану “трубочок закоханих”.