Фонтан Манавгата

Фонтан Манавгата

Фонтан Манавгата

Фонтан Манавгата

 

Фонтан Манавгата – найстаріший фонтан у всьому Сіде. Можна сказати, що цей фонтан по своїй красі не має аналогів у світі. Найближчим фонтаном до нього є фонтан в Італії, побудований в часи Септимиуса Северуса.

На фонтані є напис, датований 74-м роком. Вона говорить про те, що фонтан збудували на честь імператора Тита його сина. На нішах фонтану зображені скульптури імператора та інших державних чиновників.

Вода фонтану стікає по великих каменів, красиво лежать один на одному. Тоненькі цівки води течуть з різних джерел і кам’яних прорізів, створюючи незабутнє видовище.

Знайти фонтан Манавгата можна недалеко від Тріумфальної арки, зведеної на честь Веспасіана.

додому  Незабутній відпочинок в Мармирисі

Незабутній відпочинок в Мармирисі

7-19-2021

Туреччина-країна з мальовничими морськими узбережжями незмінно тягне на свої дивовижні прибережні курорти туристів зі всього світу. Величезний вибір комфортабельних готелів на будь-який смак і бюджет, історичних пам’яток, чудово організоване дозвілля, смачна турецька кухня дозволяють недорого і захоплююче провести відпочинок в Туреччині

Мармарис, що розкинувся на узбережжі, де зливаються Середземне і Егейське моря, зустрічає з травня туристів мальовничим пейзажем гірських схилів, покритих хвойними лісами і евкаліптами. Пляжний сезон в повну силу тут відкривається в другій половині травня, коли вдень повітря прогрівається до + 25.5°C, а море до +20.4°C. Протягом місяця хмаринки приносять дощ не більше 4 разів, так що умови для пляжного засмаги цілком комфортні. Щоб купити тур за найкращими цінами звертайтеся за посиланням туры в Мармарис та насолоджуйтеся морем, сонцем та горами. На сайті https://www.otpusk.com/ Ви зможете знайти найвигідніші пропозиції та порівняти їх з іншими операторами та впевнитися що тут найкращі пропозиції.

Пляжі, покриті дрібним сірим піском, розташовуються в тихій бухті, захищеній від вітрів. Тому море в Мармарисі спокійне, придатне для купання, рафтингу, каякінгу та дайвінгу, що приваблює спортивну молодь.

Курортні готелі, що працюють в режимі “все включено” з всеосяжним сервісом, розтягнулися по 1-й береговій лінії. Родзинка Мармаріса – найдовша в Туреччині Набережна, заставлена кафе, ресторанами і магазинчиками. Із заходом сонця молодь збирається в нічних клубах, влаштовуючи галасливі тусовки, через що Мармарис прозвали турецькою Ібіцею.

Мармарис-це одночасно портове і пляжне місто Туреччини. Це містечко люблять жителі Європи, тому що тут не як у всіх.

Місто стоїть унікально-між Егейським і Середземним морем. І ця мила бухточка кругом закрита горами, і навіть невгамовний шторм – все одно – прибережні води не хвилюються і поводяться добре і спокійно.

Як і все-так і вона була раніше-в минулому столітті-глухим рибальським селом. 3 тисячі років тому тут була грецька місто Фіскос. Кому він тільки не належав за століття, але прийшов султан і побудував фортецю, і назвав її Мармарис – що перекладається як сяючий.

Деякі індивідуали вважають за краще пекло і їдуть до Середземного моря, а ті хто обожнює м’який Клімат – прагнуть до Егейського моря. Заходом сонця тут не помилуєшся, але зате і штормів ніколи не побачите. Це дуже велике місце вітрильного спорту і до півмільйона туристів люблять дивитися на ці розваги. Аеропорту тут немає і найближчий знаходиться в місті Даламані, а звідти вже на автобусі 120 кілометрів до місця призначення. Готелі тут будуються паралельно в кілька ліній, і працює система – напівпансіон. Всі ближні селища-натикані нічними дискотеками-тому молодь відривається тут і вдень, і вночі цілодобово. Хвойного лісу тут багато і він дуже добре створює цілющий клімат, і добре зайнятися здоров’ям тут і підлікуватися.

Організатори ставили завдання-догодити примхливому туристу-створити йому максимум комфорту і безпеки – ось чому сюди прагнуть європейці. Ну а середній по достатку турист любить тут готелі з сервісом – все включено і чисте море з синім прапором, безоглядна молодь прагне сюди поозорнічать і подуріти досхочу. Тут буває до 2 – х мільйонів туристів і це дуже багато-адже обслуговують їх всього 30 тисяч чоловік. Допомагають по обслуговуванню і сусідні селища – і саме класне час для відвідування – вересень-немає вже розпеченого сонця і ще тепленьке море. Недалеко є місто Ефес і в ньому жив Іоанн Богослов.