Егейське море

Егейське море

Егейське море

Егейське море

Егейське море — тепле південне море, географічно є басейном Середземного моря. В даний час Егейське море омиває територію двох країн — Греції і Туреччини. Море славиться величезною кількістю островів і комфортабельних пляжів.

Площа Егейського моря становить 179 тисяч квадратних кілометрів, і в цих безкрайніх водах розташовано більше 2000 островів. Саме в цьому регіоні зародилися найбільші цивілізації минулого — стародавня Греція і Візантія. На островах і узбережжях Егейського моря до цих пір збереглося безліч історичних пам’яток, стародавніх руїн старовинних будівель.

Серед пляжів Егейського моря переважають галькові пляжі. Вони ж славляться своєю чистотою і впорядкованістю. В одній тільки Туреччині більш ніж ста пляжам присвоєно «блакитний прапор» — особлива міжнародна нагорода, що вручається самим чистим місць для купання.

Егейське море — одне з найбільш бажаних місць для відпочинку. Тут рідко бувають серйозні шторму, клімат м’який, а вода чиста і придатна для купання більшу частину року. Але варто врахувати, що морська вода тут дуже солона, і після купання рекомендується обполіскувати шкіру прісною водою. В іншому Егейське море — чудовий вибір, щоб провести на його пляжах весь відпустку.