Дубай Марина

Дубай Марина

Дубай Марина

Дубай Марина

Дубай Марина — район у самому центрі нового Дубая. Він знаходиться на 5-й розв’язки Шейх Заяд Роад між портом Джебель Алі, Дубай Інтернет Сіті, Дубай Медіа Сіті і Американським університетом в Об’єднаних Арабських Еміратах. 40 років тому Дубай був лише маленьким портом, а за останні 10 років став найважливішим центром комерції, розваг і відпочинку. А Дубай Марина перетворився в його новий перспективний район.

Дубай Марина – штучно створений затоку. Це одна з найбільших запланованих забудов світу. Район пропонує своїм жителям і гостям і шик, і всі переваги життя в будинках на воді. Чудовий вид на затоку і свіже морське повітря – про це багато хто може тільки мріяти.

В Дубаї, де недостатньо мальовничої природи, цінність Дубай Марини полягає у створенні відкритого простору у самому серці забудови. Важливу частину кварталу складають вулиці, алеї і парки. Дорога до них пролягає через мальовничі бульвари. Шляхи до кафе та ресторанам були заплановані вздовж пішохідних доріг по всьому периметру району. А житлові будівлі, в свою чергу, знаходяться в 5 хвилинах ходьби від зони для пішоходів.