Чим особливий острів Мальта.

4-11-2018

Чим особливий острів Мальта.
Розповідаємо, які місця потрібно подивитися, а які виявилися туристичними байками, що спробувати або привезти на сувеніри і ділимося іншими лайфхаками від Вікенду. Так як Мальта до 1964 року була колонією Британської Імперії, то деяку схожість з Англією у неї як і раніше залишилося. Наприклад, червоні телефонні будки і поштові скриньки, а ще двоповерхові туристичні автобуси. Все це буде постійно потрапляти вам на очі в будь-якому місті Мальти. Ще, як і в Британії, тут лівосторонній рух. Його можна назвати Мальтою в мініатюрі. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Immigration to Malta.
Якщо у вас все ж немає тижні на вивчення країни, то принаймні Гозо зі списку must see не забирайте. Щоб оглянути острів, знадобиться цілий день. Почати краще з його столиці — міста Вікторія, в якому знаходиться стародавня Цитатель. Звідти відкривається чудовий вид на весь острів. Вхід, до речі, безкоштовний. Вікторія — дуже затишний і тихий місто (незважаючи на візити туристів). Можна спостерігати за розміреним життям мальтійців, серед який, багато літніх людей (зустрічати старість на Мальті дуже приємно).
Вдень вони йдуть в міських кафе, щоб погрітися на сонечку, почитати свіжу газету або просто поговорити з друзями; потім можуть трохи попрацювати на городі, а увечері зустрічають захід на кручах. Поряд з Мдиной знаходиться місто Рабат – теж цікаве місце. Під ним проходять довгі підземні ходи, куди пускають туристів. Мальта відома своїм рибним ринком, який знаходиться в місті Марсашлокк і працює тільки раз на тиждень — по неділях. У підсумку Марсашлокк виявився розкрученої приманкою для туристів.