Червона Поляна

Червона Поляна

Червона Поляна

Червона Поляна

Червона Поляна – унікальний курорт. Тут поєднуються чисте гірське повітря, мінеральні джерела, близькість моря, різноманітність флори — від субтропічної до альпійської.

Відвідати Червону галявину можна в будь-який час року. Літо — піші прогулянки, їзда на гірському велосипеді або верхи, скелелазіння, джипінг, рафтинг, польоти на параплані. Зима – зимові види спорту.

Що стосується гірськолижного спорту. Червона Поляна володіє прекрасними трасами різного ступеня складності. Загальна протяжність лижних трас становить 25 кілометрів, схили мають різний рельєф, тому рівень підготовки ніяк не затьмарить відчуттів від катання. Найвища точка — 2238 метрів. Сезон катання — з грудня по травень. Гірськолижний курорт Червона Поляна знаходиться біля підніжжя гори Аібгі, в 80 км від центру Сочі. За м’який, теплий клімат, захоплюючі види Червону поляну називають «російської Швейцарією».

В околицях Червоної Поляни знаходяться: Ахштырская печера, «Мисливський будиночок», побудований в 1901 році для царя на схилах гори Ачишхо та ін.