Бронзовий кабанчик

Бронзовий кабанчик

Бронзовий кабанчик

Бронзовий кабанчик

Бронзовий кабанчик — це найвідоміший «чудотворець» Флоренції, розташований поруч з Новим ринком, біля Понте Веккьо. Флорентійці ласкаво називають його Порчелліно. Скульптура знаходиться на верху решітки одного з фонтанів у центрі міста. Загадати бажання непросто, необхідно провести цілий ритуал: спершу потерти звіру п’ятачок, а потім покласти йому на мову дрібну монетку. Якщо вона не застрягне, а впаде крізь прути решітки в фонтан — то вас неодмінно чекає успіх в коханні.

Щоб спіймати удачу за хвіст, необхідно потерти порося п’ятачок. Місцеві жителі часто гладять його ніс, для того щоб погода була гарною. Деякі трохи побоюються звіра – кажуть, що своїм хрюканьем він пророкує повені, а на скептиків, які стверджують, що це всього лише звуки, що видаються трубами при зміні внутрішнього тиску, дивляться з презирливим обуренням.

Останнім часом люди стали класти в рот кабанчику дрібні монети, намагаючись робити це так, щоб вони не зісковзнули вниз і потрапили норовистому звірові. Судячи з відполірованого до блиску п’ятачку – це улюблене місце туристів.