Банановий острів

Банановий острів

Банановий острів

Банановий острів

Банановий острів – півострів, який розташований в Єгипті, недалеко від Луксора, він є однією з відомих і популярних пам’яток країни. Банановий острів славиться чудовими краєвидами і незайманою природою.

Тут ви зможете відпочити від старожитностей, яких в Єгипті достатня кількість, помилуватися бананової гаєм і спробувати плоди, зірвані прямо з дерева. На острові багато заростей цукрового очерету, з якого в деяких країнах виробляють цукор. До слова сказати, селяни, які проживають на Банановому острові, насправді ведуть господарство, а не на потіху нудьгуючим туристам.

За останнє тисячі років спосіб життя єгиптянина не сильно змінився, тому ті, хто цікавиться історією, зможе поспостерігати за побутом і життям сучасних селян. Крім того, у любителів дайвінгу є можливість зануритися у води Нілу і, якщо пощастить, побачити і навіть сфотографуватися з мешканцями морського дна. Завзятих рибалок місцеві жителі можуть взяти з собою на риболовлю і вдосталь насолодитися великим уловом, який потім можна буде приготувати на вугіллі.