Аеропорт Внуково

Аеропорт Внуково

Аеропорт Внуково

Аеропорт Внуково

Аеропорт Внуково – міжнародний аеропорт Москви і Московської області. Його будівництво розпочато в 1937 р., а запуск першої черги комплексу споруд аеропорту проведений в 1942 р. В 1945 р. прийнято рішення про перенесення основного московського цивільного аеропорту з аеродрому їм. М. В. Фрунзе, знаходився на Ходинському полі у Внуково.

Аеровокзал Внуково став справжнім пам’ятником архітектури. Вигляд аеровокзалу в першу чергу був покликаний створювати настрій пасажирам, для яких повітряне подорож все ще залишалося винятковою подією в житті, тому аеровокзали того часу відрізнялися монументальністю і величністю архітектурного образу, що підкреслювалася високими просторими залами, прикрашеними різним декором: ліпниною, мозаїкою, живописом.

Ось вже більше шістдесяти років аеропорт Внуково здійснює обслуговування повітряних рейсів вищих посадових осіб країни, а також глав іноземних держав і урядів, які прибувають у Росію.
Сьогодні Аеропорт Внуково – член європейського відділення Міжнародної ради аеропортів (ACI Europe). Щорічно в аеропорт обслуговується близько 120 тис. рейсів, що виконуються більш ніж 200 авіакомпаніями зі всього світу. Пропускна здатність аеровокзалів Внуково – складає 6800 пасажирів на годину.